Op 1 mei namen 111 enthousaiste atleten deel aan de meeting op onze club. Persoonlijke records sneuvelden bij de vleet, ondanks de warme temperaturen.
Op 1 mei namen 111 enthousaiste atleten deel aan de meeting op onze club. Persoonlijke records sneuvelden bij de vleet, ondanks de warme temperaturen.
Op vrijdagavond 6 juni 2025 organiseren wij opnieuw onze jogging in De Pinte: "Art of Sports Jogging".
Locatie: sportpark Moerkensheide, De Pinte
19u00 kidsrun
20u00 Art of Sports Jogging - keuze uit 4, 7 en 10 km
Online inschrijven kan t.e.m. woensdag 4/6 via deze link.
Inschrijven voor de START to RUN is mogelijk!
Er is een info sessie op zaterdag 29 maart om 11u bij Art od Sports.
Inschrijvingsformulier staat hier
De eerste sessie start op maandag 14 april om 18u30
Welkom op de Wachtlijstpagina
Bedankt voor je interesse in onze Atletiekclub De Pinte! Op dit moment hebben we een wachtlijst voor nieuwe leden. Vul het onderstaande formulier in om je in te schrijven en je plaats op de wachtlijst te reserveren. We nemen contact met je op zodra er plaats beschikbaar is."
We jullie graag uit op een op 13 januari. Dit zal doorgaan tijdens de training in de cafetaria, ingang via de buitentrap achteraan.
Hierbij de resultaten: klik hier
vanaf 9.30 uur 1e, 2e, 3e leerjaar
vanaf 10.30 uur 4e, 5e, 6e leerjaar
vanaf 11.30 uur leerkrachten/ouder (hier inschrijven)
Ouders en leerkrachten kunnen zich inschrijven via deze link:
https://app.twizzit.com/v2/public/form/ec9c092fc6bf09867a902d6af4dc7cea
Kinderen schrijven zich in via school!
©Atletiek De Pinte 2018, website powered by Twizzit.com